Şirket Genel Bakışı
Bw(bearings-wheel.com) Rulmanlar Co., Ltd.

İş Tipi :
Üretici, fabrika
Ana Ürünler:
Bilyalı rulmanlar, makaralı rulmanlar, iğneli rulmanlar
konum:
Çin (Anakara)
Kuruluş Yılı :
2000
Toplam Çalışanlar:
50 - 200 İnsanlar
Toplam Yıllık Gelir :
ABD $ 20 Milyon - US $ 50 Milyon
Ana marketler :
Güney Amerika, Kuzey Amerika, Yurtiçi Ma
Ortalama Kurşun Zamanı:
15 Gün
Bw(bearings-wheel.com) Rulmanlar Co, Ltd 2000 yılında kurulmuş.... Çin imalat ve ticaret merkezi, Yangtze Nehri Deltası. ABD gibi rulman imalatıyla uğraşan birçok ortak girişim ile uzun vadeli bir iş birliği içerisindeyiz, sizin için birinci sınıf kalite ve rekabetçi fiyatlarla ürün sunma pozisyonundayız.

Ürünlerimiz imalatçıları hedefleyen Derin Rulmanlı Bilyalı Rulmanlar, Silindirik Makaralı Rulmanlar, İğneli Rulmanlar, Konik Rulmanlar, İtme Bilyalı Rulmanlar, İtme Silindirik Makaralı Rulmanlar, Eğik Bilyalı Rulmanlar (tek sıralı ve çift sıralı) ve Beeline Rulmanlarını kapsamaktadır. Tekstil, demiryolu, metalürji ve maden alanlarý gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Ürünlerimiz çeşitli özellikleri ve mükemmel kalitesi vardır. Geniş stok ve deneyim temelinde kısa sürede müşterilere özel rulmanlar ve hizmetler sunabiliyoruz. Tüm Bw(bearings-wheel.com) ürünleri Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya ve Afrika'ya ihraç edilmekte ve yurtdışı pazarlardan iyi bir üne kavuşmaktadır.

Bw(bearings-wheel.com) yüksek kaliteli ürünler ve güçlü kapasitesi, insanlaşmış yönetimi, gelişmiş satış ağı temelinde düşünceli hizmetleri yanı sıra, sanayi rulman bizim eşsiz avantaj ile müşterilerine sunabilmek için pozisyon her zaman.
More Less

Tedarikçiyle İrtibat kurun